Yıldız Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık

HAKKIMIZDA

4543 kez okundu

Yıldız Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık; Maliye Bakanlığı bünyesinde uzun yıllar Gelirler Kontrolörü olarak görev yapan ve bu özelliği ile vergi ve denetim konularında uzman olan, iki yıl görev yaptığı Defterdar Yardımcılığı dolayısıyla mükellef-devlet ilişkileri bağlamında uygulamanın içinden gelen A. Murat YILDIZ tarafından 2006 yılında kurulmuştur.

Yıldız Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık; başta vergi olmak üzere danışmanlık hizmetleri, denetim ve tasdik işlemleri, vergi uyuşmazlıkları, eğitim hizmetleri ve benzer pek çok konuda hizmet vermektedir.

Doğru ve güvenilir çözümlerin, doğru ve güncel bilgiyle edinileceğine inanan Yıldız Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık; vergi, muhasebe ve denetim mevzuatının her alanında eğitime büyük önem vermekte ve sürekli yaptığı eğitimlerle bunları desteklemektedir.

Yıldız Yeminli Mali Müşavirlik Denetim ve Danışmanlık başta A. Murat YILDIZ olmak üzere deneyimli ve yetkin kadrosu ile, müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ve sunduğu hizmetler ile onlara katkı yapmayı temel amaç edinmiştir.